Centrum Ćwiczeń Siłowych SAHARA
Zapraszamy:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 7:00 - 21:00
SOBOTA 9:00 - 15:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

O nas

Siłownia Sahara powstała w roku 1997 i została odnowiona przez nowych właścicieli w 2009 roku. Znajdujemy się na osiedlu PRZYLESIE, ul. Ptasia 62E (Na przeciwko marketu Alfa). Organizujemy różne zawody, których celem jest sprawdzenie swoich postępów. Przy każdych zawodach towarzyszą nagrody i przyjemna atmosfera. W 2015 roku braliśmy udział w VI Maratonie „Pieszo i rowerem dookoła Lubina”. 
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, by każda osoba czuła się wyjątkowo traktowana. Posiadamy wagę TANITA , dzięki której możemy zmierzyć między innymi zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, zawartość wody w organizmie itp. 
Nasza siłownia zapewni Ci niepowtarzalny klimat i domową atmosferę. Profesjonalna kadra trenerska zaopiekuje się Toba, udzielając wskazówek w zakresie treningu, suplementacji i odżywiania. Siłownia jest w trakcie rozbudowy kolejnej sali. 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

0001